Pewność dzięki jakości

Firma RECARO podejmuje pionierskie prace od ponad 100 lat. Tradycyjnie odmienne od reszty, fundamentalnie innowacyjne i zawsze z myślą o ulepszeniach. Tworzymy rozwiązania z zakresu siedzeń, które oferują Państwu coś więcej. Więcej energii, wyższy komfort i większe bezpieczeństwo.

Nasi klienci ufają uznanej jakości marki RECARO w różnych branżach. Taka reputacja jest dla nas powodem do dumy. Jest to również obietnica, za którą idzie zobowiązanie. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów – od szlachetnej tapicerki skórzanej poprzez ultralekkie włókna węglowe aż po specjalnie opracowaną piankę do siedzeń. Nasi projektanci, inżynierowie i specjaliści ds. produkcji korzystają z tych wszystkich surowców, aby budować fotele klasy premium. W rezultacie czołowi producenci samochodów wysokiej klasy ufają marce RECARO i oferują nasze produkty jako rozwiązania opcjonalne. W niektórych modelach sportowych nasze cenione fotele są montowane w standardzie.

Dla nas jakość oznacza również zachowanie równowagi. Jako firma globalna zawsze pamiętamy o naszej odpowiedzialności etycznej i społecznej. Właśnie dlatego staramy się zarządzać zasobami i produkować w sposób jak najbardziej wydajny: aby zachować harmonię między celami ekonomicznymi a ekologicznymi.

To jakość, która budzi pewność.

Ingenious Design

Ingenious Design is more than just good looks. It means the inseparable combination of functionality, ergonomics, and aesthetics.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Quality

RECARO has been doing pioneering work for over 100 years. Traditionally different, fundamentally innovative, and always improving.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej