Pewność dzięki jakości

Firma RECARO podejmuje pionierskie prace od ponad 100 lat. Tradycyjnie odmienne od reszty, fundamentalnie innowacyjne i zawsze z myślą o ulepszeniach. Tworzymy rozwiązania z zakresu siedzeń, które oferują Państwu coś więcej. Więcej energii, wyższy komfort i większe bezpieczeństwo.

Nasi klienci ufają uznanej jakości marki RECARO w różnych branżach. Taka reputacja jest dla nas powodem do dumy. Jest to również obietnica, za którą idzie zobowiązanie. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów – od szlachetnej tapicerki skórzanej poprzez ultralekkie włókna węglowe aż po specjalnie opracowaną piankę do siedzeń. Nasi projektanci, inżynierowie i specjaliści ds. produkcji korzystają z tych wszystkich surowców, aby budować fotele klasy premium. W rezultacie czołowi producenci samochodów wysokiej klasy ufają marce RECARO i oferują nasze produkty jako rozwiązania opcjonalne. W niektórych modelach sportowych nasze cenione fotele są montowane w standardzie.

Dla nas jakość oznacza również zachowanie równowagi. Jako firma globalna zawsze pamiętamy o naszej odpowiedzialności etycznej i społecznej. Właśnie dlatego staramy się zarządzać zasobami i produkować w sposób jak najbardziej wydajny: aby zachować harmonię między celami ekonomicznymi a ekologicznymi.

To jakość, która budzi pewność.

h1