Entuzjazm dzięki inteligentnemu designowi.

Inteligentny design to coś więcej niż tylko wygląd. Hasło to oznacza nierozerwalne połączenie funkcjonalności, ergonomii i estetyki. Prostota obsługi naszych produktów jest dla nas równie ważna jak ich elegancki wygląd. Nawyższy komfort i ergonomia na wszystkich poziomach.

Firma RECARO sięga po innowacje, które ułatwiają życie. Przykładem może być funkcja obracania fotelika dziecięcego, co pozwala odciążyć plecy podczas umieszczania dziecka w samochodzie. Wysoko umieszczona kieszeń w naszych fotelach samolotowych nie tylko zapewnia więcej miejsca na nogi, ale również ułatwia dostęp do magazynów i gazet. Inny przykład to inteligentna koncepcja Flex Seat, dzięki której odległość między rzędami foteli można zwiększyć, jeżeli samolot nie jest w pełni zajęty.

Nasze pionierskie rozwiązania regularnie otrzymują nagrody za inteligentny design, przydatne funkcje dodatkowe oraz wyjątkowy poziom bezpieczeństwa. Przykładowo, w kwietniu 2017 r. koncepcja RECARO Flex Seat zdobyła nagrodę Crystal Cabin w kategorii „Sprzęt zapewniający komfort pasażerom” na wystawie Aircraft Interiors Expo w Hamburgu. Nasz sukces to nasza motywacja. Zadowolenie klientów to dowód, że jesteśmy na dobrej drodze, dlatego każdego dnia pracujemy nad nowymi pomysłami. Nad rozwiązaniami, które uproszczą codzienne czynności. Nad najdrobniejszymi szczegółami.

To właśnie inteligentny design, który budzi entuzjazm.

h1