Foteliki dziecięce samochodowe

0 – 13 kg
0 – 18 miesięcy
ECE 0/0+

0 – 13 kg
0 – 18 miesięcy
ECE 0/0+

0 – 13 kg
0 – 18 miesięcy
ECE 0/0+

0 – 18 kg
< 105 cm
i-Size R129

0 – 18 kg
< 105 cm
i-Size R129

9 – 18 kg
9 miesięcy – 4,5 roku
ECE Group I

9 – 36 kg
9 miesięcy – 12 lat
ECE  I/II/III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II-III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II-III

9 – 36 kg
9 miesięcy – 12 lat
ECE  I/II/III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II/III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II/III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II/III

15 – 36 kg
3 – 12 lat
ECE II/III

Foteliki samochodowe dla dzieci Recaro to optymalny wybór dla osób, które cenią bezpieczeństwo, najwyższą jakość wykonania, design oraz łatwość obsługi oraz ergonomię. Ponad sto lat doświadczenia niemieckiej marki na rynku, w tym także podczas projektowania i wytwarzania foteli lotniczych oraz foteli stosowanych w wyczynowym sporcie samochodowym, to ogromny atut. Jakość made in Germany to niemieckie biura konstrukcyjne, centra projektowe oraz fabryki, gdzie każdy model poddawany jest wnikliwej kontroli. Jakość doceniana przez najbardziej wymagających konsumentów oraz przez specjalistów z branży motoryzacyjnej. Od lat foteliki dziecięce niemieckiej marki zdobywają najwyższe noty w testach wykonywanych przez ADAC, gdzie badane są takie cechy, jak: bezpieczeństwo, mocowanie (w tym dostępność Isofix), ergonomia i obsługa, toksyczność oraz łatwość utrzymania w czystości i trwałość. Foteliki są także rekomendowane przez inne renomowane instytucje, w tym przez OAMTC, DEKRA i Stiftung Warentest.

 

Foteliki dla dziecka Recaro z oficjalnej polskiej dystrybucji to szeroka gama obejmująca modele w wielu wariantach. Dla najmłodszych optymalnym rozwiązaniem jest fotelik dla dziecka o masie 0-13 kg, starszym pociechom warto polecić któryś z modeli w klasie 9-18 kg lub będące nowością foteliki samochodowe 9-36 kg. Oczywiście są również foteliki 15-36 kg. Ogromny wybór modeli gwarantuje dobranie optymalnego bez względu nie tylko na wiek dziecka, ale także na markę posiadanego samochodu – szczegółowa specyfikacja z podanymi wymiarami oraz instrukcja montażu to również nieodzowny element naszej marki Recaro. Marki, dla której bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów jest najważniejsze.

 

Materiały absorbujące energię zderzenia, wysokie ściany fotelików i zagłówków, niezsuwające się z ramion pasy oraz stabilność całej konstrukcji – bez względu na wybrany model fotelik dla dzieci Recaro znacznie przewyższa europejskie normy oraz wyroby konkurencyjnych producentów.

 

Tworząc foteliki dla dzieci, oferujemy nie tylko klasyczne foteliki samochodowe, ale także produkty kompatybilne z wózkami marki Recaro czy modele zatwierdzone do używania w samolotach. Bezpieczeństwo, ogromny wybór i jakość. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów firmy o ponad stuletniej historii. Firmy projektującej i produkującej w Niemczech.

Wszystkie przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.

 

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w dniu 1 sierpnia kończymy działanie następujących programów zwanych Korzyściami RECARO t.j.:
– 4 lata gwarancji,
– Program wymiany fotelików powypadkowych,
– Fotelik zastępczy na czas naprawy.

Foteliki zakupione do dnia 31 lipca 2018 roku, są objęte ww. programami przy spełnieniu warunków zapisanych w ich regulaminach.

h1