Baza RECARO fix

Od momentu narodzin dziecka do wieku ok. 15 miesięcy wraz z nosidełkiem RECARO Privia należy stosować bazę RECARO fix, zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo. To połączenie zwyciężyło w teście organizowanym przez Stiftung Warentest (wydanie nr 6/2014, grupa 0/0+). Łączna ocena 1,3 („bardzo dobrze”) to najwyższy wynik kiedykolwiek przyznany przez tę instytucję fotelikowi dziecięcemu. Jak tylko dziecko wyrośnie z nosidełka Privia, baza RECARO fix może być stosowana do mocowania kolejnego fotelika RECARO Optia. Ten idealny zestaw, składający się z bazy, nosidełka dla niemowląt oraz fotelika samochodowego, to doskonałe rozwiązanie na pierwsze 4,5 roku podróży z dzieckiem.

Poprawnie zamocowana i używana baza RECARO fix zapewnia Tobie i Twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi i obejrzeć film instruktażowy przedstawiający montaż urządzenia. Pozwoli to w pełni przygotować się na każdą podroż w beztroskiej atmosferze.

Cechy

  • Konstrukcja RECARO SMARTfit gwarantuje poprawny i bezpieczny montaż bazy
  • Zaczepy Isofix, zapewniające absolutnie bezpieczne mocowanie w pojeździe
  • Obsługa jedną ręką, zapewniająca prostą instalację
  • Oznakowanie kolorystyczne potwierdzające prawidłowość instalacji na pierwszy rzut oka
  • Łatwa obsługa dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i składanej nodze podporowej

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w dniu 1 sierpnia kończymy działanie następujących programów zwanych Korzyściami RECARO t.j.:
– 4 lata gwarancji,
– Program wymiany fotelików powypadkowych,
– Fotelik zastępczy na czas naprawy.

Foteliki zakupione do dnia 31 lipca 2018 roku, są objęte ww. programami przy spełnieniu warunków zapisanych w ich regulaminach.

h1