Firma RECARO Child Safety zdecydowała się dobrowolnie wdrożyć program wymiany fotelików RECARO Zero. 1 ze ściśle określonej partii produkcyjnej.
Nowy produkt otrzymasz bezpłatnie.

Jakość i bezpieczeństwo są dla RECARO Child Safety niezwykle ważne. Dlatego też produkty RECARO są testowane na bieżąco i z zachowaniem najwyższej staranności. Systematycznie analizowane są również informacje zwrotne od Klientów i partnerów handlowych. Podczas jednego z takich procesów z udziałem fotelika Zero. 1 ustalono, że w określonej partii produkcyjnej mógł zostać zainstalowany element regulacji pasa o ograniczonej funkcjonalności. W wyniku tego w określonych fotelikach jeden z pasów które trzymają dziecko w fotelu może ulec poluzowaniu. W przypadku kiedy fotelik jest zainstalowany przodem do kierunku a poruszanie dziecka doprowadzi do poluzowania pasa to sytuacja to może wywołać pogorszenie bezpieczeństwo dziecka w razie wypadku. Foteliki dotknięte tym problemem mogą być łatwo zidentyfikowane poprze ich numery seryjne. Problem ten nie dotyczy Recaro Zero.1 Elite.

Z uwagi na to, że bezpieczeństwo klientów jest najwyższym priorytetem RECARO Child Safety, dobrowolnie zdecydowało się o wdrożeniu programu wymiany.

RECARO Child Safety umożliwia rejestrację w programie wymiany przy użyciu specjalnie zaprojektowanego formularza na stronie internetowej safety.recaro-cs.com. Uruchomiona  została również infolinię, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Zespół infolinii jest do dyspozycji codziennie od 6:00 do 22:00, pod numerem 0800-6863 560 dla telefonujących z Niemiec lub +49 (0) 9255 77-66 dla telefonujących z zagranicy. Odpowiedzi na pytania uzyskasz w języku niemieckim lub angielskim.

Dzięki temu programowi, w trosce o bezpieczeństwo Klientów, Recaro Child Safety pragnie dołożyć wszelkich starań, żeby objęty tym programem produkt nie był dalej użytkowany. Do czasu otrzymania nowego fotelika RECARO Child Safety stanowczo zaleca używanie posiadanego fotelika wyłącznie tyłem do kierunku jazdy.

RECARO Child Safety przeprasza za wszelkie niedogodności związane z  programem wymiany i dziękuje za zrozumienie.

h1