Firma RECARO Child Safety zdecydowała się dobrowolnie wdrożyć program wymiany fotelików RECARO Optia.
Nowy produkt otrzymasz bezpłatnie.

W badaniach dynamicznych przeprowadzonych w ramach testów porównawczych fotelik oddzielił się od bazy Isofix.
Recaro Child Safety traktuje ten wynik bardzo poważnie. Po otrzymaniu tych informacji firma wdrożyła liczne działania i uruchomiła bardzo wnikliwą analizę systemową.
Przeprowadzono wiele statycznych i dynamicznych testów i kalkulacji. We wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych testach przeprowadzonych z certyfikowanymi europejskimi partnerami (ADAC, TASS, CATARC), w warunkach wykraczających poza normy europejskie (Euro NCAP), opisany problem nie wystąpił.
Mimo to, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów, które jest najwyższym priorytetem RECARO Child Safety, zdecydowano o dobrowolnej wymianie wszystkich fotelików RECARO Optia.
Jeśli posiadasz fotelik RECARO Optia, producent wymieni Twój produkt bezpłatnie. Możesz wybrać pomiędzy następującymi modelami fotelików RECARO: Optiafix, Young Sport Hero lub Monza Nova IS.

RECARO Child Safety umożliwia rejestrację w programie wymiany przy użyciu specjalnie zaprojektowanego formularza na stronie internetowej safety.recaro-cs.com. Uruchomiona została również infolinia na której można uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania. Zespół infolinii jest do dyspozycji codziennie od 6:00 do 22:00, pod numerem 0800-6863 560 dla telefonujących z Niemiec lub +49 (0) 9255 77-66 dla telefonujących z Europy. Odpowiedzi na pytania uzyskasz w języku niemieckim lub angielskim.

Pozostałe produkty RECARO, używane w połączeniu z bazą Isofix RECARO SmartClick lub RECAROfix nie podlegają programowi wymiany.

RECARO Child Safety przeprasza za wszelkie niedogodności związane z programem wymiany i dziękuje za zrozumienie.

Zobacz komunikat Prasowy w wersji PDF
h1