Zaufanie dzięki bezpieczeństwu

Kiedy chodzi o bezpieczeństwo, nie idziemy na żadne kompromisy. Właśnie dlatego ochrona ludzi ma dla firmy RECARO najwyższy priorytet. Nasze rozwiązania regularnie wykraczają poza wymagane standardy i są w równym stopniu doceniane w liniach lotniczych, przez rodziców i przez przedstawicieli sportów motorowych.

Dążenie do maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych klientów powoduje, że jesteśmy wyczuleni nawet na najdrobniejsze szczegóły – począwszy od inteligentnie zaprojektowanych poduszek w fotelu wyścigowym Pro Racer Ultima 1.0 aż po indywidualnie regulowane elementy w naszych fotelikach dziecięcych.

W roku 2014 niemiecka fundacja ochrony konsumentów Stiftung Warentest przyznała nosidełku dla niemowląt RECARO Privia łączną ocenę 1,3 – najlepszy wyniki kiedykolwiek osiągnięty przez dziecięcy fotelik samochodowy. Model RECARO Guardia to następca najlepszego nosidełka dla niemowląt, jakie kiedykolwiek powstało.

Czerpiąc ze sprawdzonych przykładów, jakich dostarcza przyroda, nasze foteliki otaczają i stabilizują ciało niczym ochronny kokon – zapewniając dodatkowe oparcie i wyjątkowy komfort. W stały sposób ulepszamy nasze rozwiązania, które zostały sprawdzone i wypróbowane przez dziesięciolecia. Nasza zaawansowana wiedza z branży lotniczej i samochodowej również ma wpływ na opracowanie produktów z zakresu ochrony dzieci.

Cenimy sobie prostą i intuicyjną obsługę. Jest to gwarancja, że klienci będą poprawnie korzystać z naszych produktów oraz iż mogą się czuć całkowicie bezpiecznie – w samolocie na wakacje, na spacerze z dzieckiem czy w trakcie codziennych dojazdów do pracy.

Każdy pracownik i każdy dział firmy RECARO ma świadomość swojej odpowiedzialności na polu bezpieczeństwa – we wszystkim, co robią.

To bezpieczeństwo, któremu można zaufać.


Quality

RECARO has been doing pioneering work for over 100 years. Traditionally different, fundamentally innovative, and always improving.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Ingenious Design

Ingenious Design is more than just good looks. It means the inseparable combination of functionality, ergonomics, and aesthetics.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej