Zaufanie dzięki bezpieczeństwu

Kiedy chodzi o bezpieczeństwo, nie idziemy na żadne kompromisy. Właśnie dlatego ochrona ludzi ma dla firmy RECARO najwyższy priorytet. Nasze rozwiązania regularnie wykraczają poza wymagane standardy i są w równym stopniu doceniane w liniach lotniczych, przez rodziców i przez przedstawicieli sportów motorowych.

Dążenie do maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych klientów powoduje, że jesteśmy wyczuleni nawet na najdrobniejsze szczegóły – począwszy od inteligentnie zaprojektowanych poduszek w fotelu wyścigowym Pro Racer Ultima 1.0 aż po indywidualnie regulowane elementy w naszych fotelikach dziecięcych.

W roku 2014 niemiecka fundacja ochrony konsumentów Stiftung Warentest przyznała nosidełku dla niemowląt RECARO Privia łączną ocenę 1,3 – najlepszy wyniki kiedykolwiek osiągnięty przez dziecięcy fotelik samochodowy. Model RECARO Guardia to następca najlepszego nosidełka dla niemowląt, jakie kiedykolwiek powstało.

Czerpiąc ze sprawdzonych przykładów, jakich dostarcza przyroda, nasze foteliki otaczają i stabilizują ciało niczym ochronny kokon – zapewniając dodatkowe oparcie i wyjątkowy komfort. W stały sposób ulepszamy nasze rozwiązania, które zostały sprawdzone i wypróbowane przez dziesięciolecia. Nasza zaawansowana wiedza z branży lotniczej i samochodowej również ma wpływ na opracowanie produktów z zakresu ochrony dzieci.

Cenimy sobie prostą i intuicyjną obsługę. Jest to gwarancja, że klienci będą poprawnie korzystać z naszych produktów oraz iż mogą się czuć całkowicie bezpiecznie – w samolocie na wakacje, na spacerze z dzieckiem czy w trakcie codziennych dojazdów do pracy.

Każdy pracownik i każdy dział firmy RECARO ma świadomość swojej odpowiedzialności na polu bezpieczeństwa – we wszystkim, co robią.

To bezpieczeństwo, któremu można zaufać.


Szanowni Klienci,

Informujemy, że w dniu 1 sierpnia kończymy działanie następujących programów zwanych Korzyściami RECARO t.j.:
– 4 lata gwarancji,
– Program wymiany fotelików powypadkowych,
– Fotelik zastępczy na czas naprawy.

Foteliki zakupione do dnia 31 lipca 2018 roku, są objęte ww. programami przy spełnieniu warunków zapisanych w ich regulaminach.

h1